מרכז הזמנות

050-7280669

פנסים-מידע


הפנסים הנמכרים בחנות שייכים לייצרנים הטובים בעולם וכולם נמכרים במשך שנים לכוחות הבטחון במדינת ישראל
לראשונה תוכלו להנות ממגוון רחב של פנסים מעולים אשר כולם עברו את הבדיקות המחמירות של אתר על מנת להציג לכם רק את הפנסים האיכותייים והעמידים ביותר. ,ובמרבית המקרים הדגם של משתמש הקצה הוא דגם אשר נוצר עקב דרישה של משתמשי הקצה הישראלים
במידה ויש לכם דרישה כזו או אחרת אנו נשמח לטפל בה, קטגוריות הפנסים העומדות לרשותכם באתר :
  1. פנסים מוגני פיצוץ
  2. פנסי סריקה
  3. פנסי צלילה
  4. פנסי סימון ונצנצים
  5. פנסי ראש
אפשר לערוך השוואות בין המפרטים השונים על מנת להתאים את סוג הפנס הנכון ביותר לשימושים השונים.
 


פנסים מוגני פיצוץ
פנסי מוגני פיצוץ נועדו לתת מענה בסביבת עבודה נפיצה. הפנסים עומדים בתקנים המחמירים ובכל מפרט קיים התקן בו עומד הפנס, הפנסים כולם קיימים בעבודה שוטפת בארץ שנים רבות.


פנסי סריקה
פנסי הסריקה עוצמתיים ובעלי משקל קל במיוחד ומעטפת קשיחה של פוליקרבונט שמונעת פגיעה במרכב הפנס ומאפשרת עבודה לאורך זמן. הפנסים כולם עוצמתיים במיוחד יחסית לגודלם.
כניסה לקטגוריה פנסי סריקה


פנסי צלילה
פנסי הצלילה יכולים לעמוד בלחצים של עד עומק 150 מטר ומאפשרים שדה ראיה מעולה מתחת למים גם בעומקים אלה. הפנסים עשויים מרכב פוליקרבונט שמגן עליהם מפגיעות ומאפשר להם חיי מדף ארוכים במיוחד. פילטר הפנסים בנוי בצורה הנותנת מרחב הארה חד גם בשולי אלומת האור.


פנסי סימון ונצנצים
פנס הסימון האיכותי ביותר הנותן מענה לשלל יישומים כולל בין היתר : סימון על גבי המים בציפה עמידה בנפילה גם מגובה של 2 קילומטר, מאפשר נראות לכל הכיוונים בכל מצב שבו הוא ניצב. אטום למים עד עומק 50 מטר ומסוגל לשאת משקל של 5 טון ולעמוד בכך.


פנסי ראש
פנס הראש הראשון נגד מים, פנס שמסוגל לעמוד בלחצים של עומק 10 מטר. עם מרכב עשוי פוליקרבונט המונע פגיעה ומאפשר חיי מדף ארוכים במיוחד. לפנס כפתור הפעלה גדול המאפשר להפעילו גם כאשר המשתמש לובש כפפות. לפנס שלושה מצבי הארה והוא נשלף ומסוגל לשמש בתור פנס קמפינג.